SMARTUMLAB

SEO послуги та налаштування контекстної реклами Google Ads у Черкасах

Ми пропонуємо якісні послуги сео просування та оптимізації сайтів у м. Черкаси та Україні. Розумна внутрішня оптимізація, економне налаштування контекстної реклами, динамічна стратегія розвитку просування в соціальних мережах, точний seo аудит, якісні та ефективні лендінги. Успішний бізнес – це гарний та продуманий маркетинг.

Smartum Lab  ​​– команда професіоналів, що спеціалізуються на послугах просування у Черкасах та Україні. Основний напрямок діяльності Smartum Lab  ​​це: SEO оптимізація, налаштування контекстної реклами Google Ads у Черкасах, просування у соціальних мережах (SMM просування у м. Черкаси). Також проводимо консультації з SEO, аналітика web-ресурсів та аудит, надаємо послуги копірайтингу та розробки. Забезпечити сайт стабільним і одночасно зростаючим потоком відвідувачів, а також підвищити впізнаваність бренду та піднятися в результатах видачі пошукових систем – наше головне завдання. Якщо вашому сайту потрібні якісні SEO послуги у  – зв’яжіться з нами по телефону, в месенджерах або по e-mail.

орієнтовна вартість послуг

Ціни

Пропонуємо Вам ознайомитись із приблизною вартістю послуг інтернет-маркетингу та оптимізації. Також ми пропонуємо послуги комплексного інтернет-просування продукту чи бренду, включаючи формування маркетингової стратегії

3000
Google Ads
2500
SMM
6000
Новий сайт
3500
SEO&Audit